نماشویی

نماشویی ساختمان نقشی اساسی در جلوه یک سازه دارد. بسیار مهم است که نمای یک ساختمان همیشه تمیز و قابل ارائه به نظر برسد چراکه نمای ساختمان اولین تصویر مهم در ذهن مشتریان است. اگرچه وظیفه اصلی نما ایجاد یک ساختار عایق و ضد آب است که نور طبیعی را به داخل راه می‌دهد، اما باید به گونه‌ای طراحی شود که از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیر باشد. نما ممکن است فقط یک ورودی باشد، اما نشان دهنده شرکت و ارزش های آن است.

نما چهره ملک شماست. این چهره اگه رسیدگی نشود و نادیده گرفته شود به مرور زمان بدتر شده و تاثیر ناخوشایندی در کلاس کاری و جلوه ی کاری شما میگذارد.

 

چرا نماشویی ساختمان امری حیاتی است؟

وقتی صحبت از تمیز کردن نما می شود، نمای بیرونی محل شما اولین چیزی است که مشتریان شما می بینند، بنابراین ظاهر مهم است. شما باید از همان ابتدا تاثیری طولانی مدت برای آنها ایجاد کنید تا در ذهنشان باقی بمانید. 

نماشویی و رسیدگی به آن شاید به ظاهر اهمیتی نداشته باشد اما اگر به آن رسیدگی نشود، هر روز که از این قضیه بگذرد مشکل شما پیچیده تر میشود. به نفع شماست که از این مسئله به راحتی نگذرید. و حتما با کارشناسان مجرب و تیم تخصصی نماشویی در تماس باشید.

مانند تمام عناصر ساختمان، نما نیز ممکن است در معرض زوال ساختاری و شرایط آب و هوایی تغییر کند و بر نمای کلی ساختمان تأثیر بگذارد. به جای اینکه اجازه دهید یک مشکل (مانند لکه های روی شیشه) به یک فاجعه تبدیل شود، فوراً با متخصصان تماس بگیرید تا خدمات تمیز کردن آجر و سنگ و شیشه را برای شما انجام دهد.

 

چرا هرگز نباید خودتان سعی کنید نماشویی کنید؟

ممکن است وسوسه شوید که خودتان نمای ساختمان را تمیز کنید، با این حال، ما به شدت توصیه می کنیم که این کار را نکنید. اگرچه ممکن است ارزان ترین گزینه به نظر برسد، اما ممکن است در دراز مدت هزینه بیشتری برای شما به همراه داشته باشد.

مواد خاصی در ارتباط با بخش نماشویی ساختمان هست که اغلب مواد ظریف هستند.

این مواد نیاز به تعمیر و نگهداری بالایی دارند و بسته به سن آنها می تواند ظریف باشد. استفاده از محصولات یا تجهیزات تمیز کننده اشتباه می تواند آسیب های جبران ناپذیری به ساختار و مواد وارد کند.

 

بهترین نماشویی، نماشویی تخصصی

نماشویی ساختمان خود به صورت حرفه ای به این معنی است که دیگر نگران بالا رفتن از ارتفاع یا رعایت مقررات سختگیرانه بهداشتی و ایمنی نخواهید بود. تکنسین های حرفه ای کلین ساب دارای دانش گسترده و تکنیک های مورد نیاز برای نما شویی اند و آموزش دیده اند تا بدانند هنگام کار در ارتفاع تمام پروتکل های ایمنی را رعایت کنند. همچنین به آنها آموزش داده شده است که چگونه جلوی ساختمان را با طیف خاصی از محلول ها و محصولات تمیزکننده به طور موثر تمیز کنند.

 

ضروری است که قبل از انجام هر نوع نماشویی، نتیجه دلخواه خود را به کارکنان حرفه ای اطلاع دهید. نتایجی که توسط متخصصان انجام بگیرد، بهتر از زمانی است که خودتان آن را امتحان کنید.

هنگامی که گروه کلین ساب، کار نظافت نما شما را بر عهده بگیرد، از یک فرآیند سختگیرانه پیروی می کند تا هم ایمنی تیم خود و هم افراد دیگر را تضمین کند. تمام مصالح ساختمانی ارزیابی می شود تا اطمینان حاصل شود که آسیبی به افراد و ساختمان ها نمیرسد.

 

تجهیزات در نماشویی

یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات نظافت سنگ و شیشه حرفه ای در نماشویی این است که تیم کلین ساب به تمام فناوری های پیشرو صنعت و راه حل های تمیز کننده غیر ساینده دسترسی خواهد داشت. روش‌های فیزیکی شامل حذف هر شکلی از خاک و کثیفی اسیدی مضر برای جلوگیری از واکنش نامطلوب با ذرات کربناته در مواد سنگی است.

فقط تکنسین های کاملا آموزش دیده با دانش قبلی در مورد هنر نظافت آجر و سنگ و شیشه باید این نوع روش های نظافت نما را انجام دهند. اگر اقدامات احتیاطی انجام نشود، آسیب بیشتر می‌تواند بر مصالح نمای اولیه تأثیر بگذارد.

روشی وجود دارد که تنها بر مواد شیمیایی متکی است. این فرآیند شامل مخلوطی از مواد شیمیایی است که از طریق ضماد یا به صورت مایع روی سطح نما اعمال می شود. نوع سنگی که تمیز می شود تعیین می کند که آیا از حلال های اسیدی، قلیایی یا آلی استفاده می شود.

 

نماشویی ساختمان در کلین ساب

نماشویی ساختمان با استفاده از تکنیک های مختلف از جمله واترجت (انفجار آب و آب فشار قوی)، شستشوی ملایم برای حفظ زیبایی، استفاده از شوینده های نانو و الیاف نانو((ابر و تی)) و بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و باتجربه در کلین ساب انجام می‌شود. این شرکت علاوه بر نماشویی کلیه ی خدمات کفسابی و سنگسابی را با بهترین کیفیت در تهران و حومه با قیمتی استثنایی انجام میدهد.

تماس: 09127918524

واتساپ: 09197083413

اینستاگرام: kaf.sabii

نماشویی