سنگسابی

سنگسابی برای یک خانه اهمیت بالایی دارد چرا که ظاهر سنگ در کف هر خانه ای نشانه ای از تمیزی، لوکس بودن و سلیقه صاحب آن ملک است. صیقلی بودن سنگ تاثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد و برای صاحب ملک نمادی از خوش سلیقگی است.

کف های سنگی می توانند به مرور زمان کثیف و کدر شوند. حتی اگر به طور مرتب جارو کنید، انواع کف های سنگی در صورت عدم نگهداری مناسب، کیفیت و درخشندگی خود را از دست می دهند. این امر به ویژه در مورد طبقاتی که رفت و آمد زیادی در آن دیده می شود، به عنوان مثال در مدارس، ادارات، یا کافه ها و رستوران ها صادق است. ممکن است به فکر تعویض کف‌های قدیمی و غیرجذاب باشید، در حالی که واقعاً تنها چیزی که آنها نیاز دارند تمیز کردن و جلا دادن کامل و حرفه‌ای است!

یک سرویس سنگسابی حرفه ای منظم می تواند عمر کفپوش شما را افزایش داده و آن را برای مشتریان بسیار جذاب کند.

سنگ سابی حرفه ای کف را می توان در انواع کف از جمله :

  • بتن
  • سنگ مرمر
  • کاشی
  • گرانیت استفاده کرد

 

سنگسابی چگونه دوام سنگ را افزایش می دهد؟

سطوح صیقلی دوام سنگ را افزایش می دهد. سنگ صیقلی نسبت به سایر روکش‌ها چگالی کمتری دارد که از آن محافظت می‌کند. سنگ سابی توانایی جذب سنگ را کاهش می دهد. سنگ را می توان به روش های مختلفی جلا داد که هر کدام باعث کاهش جذب سنگ می شود. این کار می تواند بسته به سنگ و مایعی که استفاده میشود بر پیشگیری از لکه تأثیر بگذارد.

 

بهترین سنگسابی در کلین ساب

برای دستیابی به بهترین نتایج در سنگسابی، این کار باید به صورت روال منظم در بازه های زمانی معین صورت بگیرد. با سنگ سابی میتوانید مطمئن باشید که سطح سنگی ملک شما از درخشش بی سابقه ای برخوردار میشود. پس حتما ملاک باید سنگ سابی را به عنوان یک امر ضروری در زیبایی خانه به شمار بیاورند. سنگسابی را می توان به صورت هفتگی، روزانه یا ماهانه انجام داد.

 

تکنیک های سنگ سابی

اکنون به روش های مختلفی می پردازیم که می توان برای سنگ سابی از آنها استفاده کرد. اگرچه افراد مختلفی این روش‌ها را در زمان‌های مختلف انجام میدهند، اما با این حال این روش ها زمان و حوصله زیادی میخواهد و توصیه ما استخدام افراد متخصص در این زمینه است.

 

لنت پولیش و سنگسابی

متخصصان سنگ قبل از فروش و نصب، سطح آن را سنگسابی میکنند. از روش های مورد استفاده در سنگسابی، استفاده از پدهای پولیش برای جلا دادن آن است.

یک سازنده می تواند گرانیت را با پدهای پولیش و سایر پدها جلا دهد تا ظاهری براق داشته باشد. پدهای صیقل دهنده سنگ شبیه کاغذ سنباده چوبی است. سنگ سابی با یک پد درشت انجام میگیرد و با استفاده از این پدها درخشندگی بیشتر میشود.

در نهایت، پدهای پولیش برای صیقل دادن انواع خاصی از سنگ، از جمله:

  • سنگ طبیعی
  • کوارتز
  • مواد سبک
  • سنگ مرمر
  • سنگ مهندسی شده

اکثر پولیش‌هایی که با پد انجام می‌شود، قبل از انتقال سنگ به محل دائمی خود در طول فرآیند نصب انجام می‌شود. با وجود این، شرایطی وجود دارد که در آن از پدهای پولیش پس از اتمام نصب استفاده می شود.

 

پودر پولیش در سنگ سابی

پودر پولیش و پدها می توانند سطوح سنگی را ترمیم کنند. پودر پولیش خراش ها و لکه های جزئی را از روی سنگ پاک می کند. این کار باعث بازیابی درخشندگی سطح و کاهش ظاهر کدر ناشی از استفاده روزانه می شود.

اگر در این کار حرفه ای باشید می توانید از یک ترکیب پولیش سنگ برای احیای درخشندگی آن استفاده کنید. هر دو مورد نیاز به ابزار ترمیم سنگ دارند. برای سنگ سابی طبیعی، باید حتما در این زمینه یک فرد متخصص را استخدام کنید.

 

سنگسابی در کلین ساب

تمامی خدمات سنگسابی، کفسابی و نماشویی با بهترین امکانات و افراد متخصص در این زمینه انجام میگیرد. اعتبار ما رضایت مشتریان و ضمانت به آنهاست. شرکت کلین ساب با سابقه درخشان در امور سنگسابی با بهترین مواد شوینده و ابزارآلات مدرن با اقتصادی ترین قیمت، آماده است تا ظاهر ملک شما را بدرخشاند. با ما بدرخشید.

تماس: 09127918524

واتساپ: 09197083413

اینستاگرام: kaf.sabii

 

سنگسابی