کفسابی ایتالیایی چیست و چگونه انجام می شود؟

کفسابی ایتالیایی چیست و چگونه انجام می شود؟

کفسابی مدرن واش آماده اجرا خدمات کفسابی فوری با ضمانت کیفیت و قیمت ارزان است

کفسابی ایتالیایی به نوعی از کفسابی سنگ و کف ساختمان گفته می‌شود که باعث می‌شود کف کاملا شفاف و آینه ای شود. به همین دلیل هم هست که به آن اصطلاحا کفسابی آینه‌ای می‌گویند چون سطح در حدی شفاف می‌شود که میتوانید تصویر خود و اجسام را روی آن ببینید !

 

 

البته باید توجه داشت که کفسابی ایتالیایی در واقع بخشی از مراحل کفسابی است. در پایان مراحل کفسابی اولیه، کفسابی ایتالیایی اجرا می شود تا نتیجه کار نهایی، کاملا با کیفیت و مطلوب باشد .

این مرحله در اکثر کفسابی های سرامیک و موزاییک انجام می‌شود و به دلیل زیبایی و جلوه‌ی خاصی که به سطح می‌بخشد، در بین افراد کاملا پسندیده و جا افتاده است و طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است.

 

 

تمامی بخش‌های مختلف کفسابی ایتالیایی از صفر تا 100 به وسیله لقمه‌های تمام ایتالیایی انجام می‌شود که کیفیت و مرغوبیت این لقمه ها اثر زیادی در کیفیت کار خروجی دارد. توجه داشته باشید که کفسابی ایتالیایی بیشتر برای مکان هایی استفاده می‌شود که توی چشم باشند و به همین دلیل هم هست که اکثر رستوران‌ها و هتل‌ها و همچنین لابی ساختمان‌ها از سنگسابی ایتالیایی استفاده می‌کنند.

 

برخی از افراد برای کاهش هزینه‌های نهایی کفسابی، این بخش نهایی یعنی کفسابی ایتالیایی را از برنامه خود حذف می‌کنند که این کار به هیچ وجه توصیه نمی‌شود چون تاثیر زیادی در جلوه و خروجی پایانی کفسابی دارد.

 

ساب ایتالیایی را می‌توان به کمک دستگاه ساب سه فاز و یا تک فاز انجام داد که اگر کار با دستگاه سه فاز اجرا شود خروجی آن بسیار با کیفیت‌تر خواهد بود.

 

در نهایت اگر سطح دارای حفره باشد برای کفسابی ایتالیایی می‌توان رزین سابی را نیز اجرا کرد.

 

کفسابی ایتالیایی در واقع بخشی از مراحل ساب کف است که به درخواست شما عزیزان برایتان اجرا می‌شود. کفسابی ایتالیایی تاثیر بسیار زیادی در درخشندگی و جلای سطح دارد به همین دلیل است که به آن کفسابی آینه ای هم می‌گویند. بعد از اجرای کفسابی آینه ای سطح به قدری براق می‌شود که می‌توانید تصویر خود را در آن ببینید!